Verwijder dode huidcellen, verminder overmatige talgproductie en bereik een gelijkmatigere huidtoon met Ray's Serum voor Acne-gevoelige Huid.
- Amandelzuur verwijdert dode huidcellen en helpt verstopte poriën te voorkomen.
- Niacinamide vermindert de overmatige talgproductie en kan helpen de zichtbaarheid van acne-littekens te minimaliseren.
Breng drie tot vier keer per week 's avonds rechtstreeks op je gezicht aan en verspreid het gelijkmatig over je gezicht en nek, na het reinigen en vóór het aanbrengen van Ray's Gezichtscrème voor Acne-gevoelige Huid.
Tegen verstopte poriën
Amandelzuur in het serum verwijdert dode huidcellen. Hierdoor zijn je poriën vrij en komen onzuiverheden aan de oppervlakte, zodat de Ray Gezichtscrème voor Acne-gevoelige Huid zijn werking kan doen.
Helpt om littekens van acne te minimaliseren
Het Ray Serum voor Acne-gevoelige Huid verschilt van het Ray Peeling Serum omdat het extra niacinamide bevat om de talgproductie te verminderen en om acne-littekens te minimaliseren.
Geschikt voor elke acne-gevoelige huid
De producten uit de lijn voor acne-gevoelige huid kunnen zowel door tieners als volwassenen worden gebruikt en zijn veilig in gebruik tijdens de zwangerschap. Deze lijn is geschikt voor alle huidtypes.